Наш Харьков Новости, Помощь Украинской Армии, Волонтерская группа
Logo

Волонтерська група «Наш Харків» - це союз однодумців-патріотів України, які роблять свій внесок в наданні допомоги Українській Армії.
Поки Міністерство Оборони обіцяє - Ми Допомагаємо!
Телефон гарячої лінії: +38(063)127-53-68

Також інформація на сайті Благодійного Фонду http://mdgromada.org/

Агента ФСБ і подругу бойовика-садиста Харламову бачили під АП під час “бунту” Нацгвардії (фото)

16.10.2014

Співробітниця спецслужб Росії Юлія Харламова була помічена під Адміністрацією президента під час так званого бунту Нацгвардії,
Як сообщає УНІАН

Разом з іншими підставними родичами вона як подруги солдата з бунтівної військової частини провокувала людей, повідомляють Подробности. Через мережу ВКонтакте вона вербувала солдатів і займалася їх психологічною підготовкою.

Крім того, Юлія встигла повоювати на Донбасі. Разом з диверсійних загоном “Русич” вона атакувала блокпости бійців батальйону “Айдар” в селищі Металіст Луганської області. Судячи з профілю в соціальній мережі, 25-річна москвичка Юлія Целинська навчалася в університеті імені Лобачевського, встигла вийти заміж і народити дитину.

З майбутніми терористами з загону “Русич” Юлія познайомилася ще в середині 2000-х, вона була досить відома в націоналістичних колах Росії. Зареєстрована під ніком “Нордіку”, вона брала участь у різних неофашистських з’їздах.

Дівчина є членом православно-фашистської організації десантної спрямованості “Агнці блакитного неба”.

Харламова-Целинська служила за контрактом у спеціальному полку зв’язківців повітряно-десантних сил Росії при військовій частині № 54164 Московської області. У вересні 2014 року написала рапорт про звільнення. “Пішла в запас!:) Вдячна армії за багато чого, це був дуже хороший урок в моєму житті, армія мене багато чому навчила. Я знайшла дуже гарну цивільну роботу, яка відкриває мій творчий потенціал”, – писала Юлія ВКонтакте. Колишня російська десантниця тепер працює на ФСБ. Її сторінка рясніла нашивками, шевронами і фотографіями з військовими різних відомств. Ці фото жінка нещодавно видалила.

Юлія курирує кілька груп і “пабліків” у соціальних мережах, через які вербуються солдати-строковики, роблячи особливий упор на внутрішні війська. Один з таких – “Дембель в небезпеці”, саме там збирали солдатів на акцію під Адміністрацію президента 13 жовтня, коли три військові частини прийшли під Адміністрацію президента вимагати демобілізації.

Разом з підставними родичами Юля грала роль подруги одного з солдатів, правда, не могла сказати, якого саме. Вона агресивно відштовхувала журналістів і намагалася провокувати натовп. “Хто ви? З якого ви видання? Я подруга, я прийшла підтримати хлопців, їм на дембель пора”, – кричала вона на кореспондента podrobnosti.ua У Юлії на Банковій були спільниці, такі ж несправжні матері, сестри та подруги. Одна з них, на вигляд не старше 25 років, стверджувала, що її син служить вже 1,5 року. “Сина не покажу, але він тут. Він повинен відправитися додому і його товариші теж. Додому, а не на війну”, – сказала одна з “родичок” кореспонденту. Пізніше всі вони розчинилися разом з загадковими людьми у капюшонах. Також Харламова була серед націонал-фашистів та російських найманців, її чоловіка замінив десантник Олексій Мільчаков.

Новий коханий і за сумісництвом напарник Мільчаков, садист-шкуродер із Санкт-Петербурга Олексій, знаменитий своїми жорстокими знущаннями над пораненими бійцями з “Айдара” в селищі Металіст. Юлія любить викладати в мережу фотографії з Мільчаковим і записувати відеозвернення на його захист. Наприклад, на цьому відео вона називає Мільчакова героєм і розповідає про те, як він рятував собак на війні в Україні.

722 total views, 2 views today

Translate »