ДОПОМОГА АРМІЇ

Поїздка в АТО 29.04.2016 (Бахмут, Авдіївка)

Волонтерська група «Наш Харків» - Допомога ЗСУ

28 квітня благодійники МБФ “Малоданилівська громада” спільно з волонтерами ВГ “Наш Харків” відвідали в черговий раз воїнів АТО. Головна мета поїздки була привітати наших захисників з наближаючим святом Великднем. Разом з привітаннями учасникам АТО було передано паски, домашні ковбаси, крашенки, сало і ті речі які були замовлені воїнами раніше – плівка, колеса та багато іншого.
Привітання розпочалися з Дебальцевького направлення та закінчилися Авдіівкською промисловою зоною. Під час пересування цим відрізком шляху ми також зустріли та познайомилися з іншими волонтерами, які приїхали сюди з різних куточків України. Але мета у нас з ними була єдина.
Волонтери та благодійники відвідали батальйони: 58 бр., 16 бр., 54 ОРБ,90 бат 81 бр., Днепр-1.
Ми зобов’язані наголосити, що справжні патріоти не можуть залишати без уваги та надання допомоги наших захисників країни, ми повинні їх завжди підтримати та в святкову ніч молитися за їх життя, за спокій та мир в усій Україні!
Дякуємо нашому патріоту-побратиму, представнику Волонтерської Групи “Наш Харків” та Міжнародного Благодійного Фонду “Малоданилівська Громада” в Нью-Йорку, США – Анатолія Януша (Anatoliy Yanush)

Хочемо висловити особливу подяку за допомогу:
Благодійна Організація Міжнародний Благодійний Фонд «Малоданілівська Громада»,
• Автозаправний комплекс «ОВІС»,
• Школа і театр «БРАМА»,
• Лихачовський Хлібозавод «РОМА»,
• Патріотам України – Андрію (Харків), Сергій (Фермер), Олена Колодяжна (Іспанія),
• всім патріотам які допомагають фінансово нашим бійцям на передовій!

Повернутися до списку

Схожі повідомлення